`

Rekolekcje kapłańskie: 20 - 23 sierpnia 2017 r.

Formatio permanens

Spotkania w ramach Formacji Stałej Kapłanów w 2020-2021 roku

 

 

Spotkania w ramach Formacji Stałej Kapłanów Diecezji Siedleckiej

w roku formacyjnym 2020/2021

w Diecezjalnym Domu Formacji Kapłańskiej w Nowym Opolu

 

Sesja pierwsza

1) 20 - 21 listopada 2020 r. – Grupa I

2) 21 listopada 2020 r. - Grupa II 

 

Sesja druga

1) 27 - 28 listopada 2020 r. – Grupa II

2) 28 listopada 2020 r. - Grupa I

 

Sesja trzecia

1) 12 - 13 lutego 2021 r. – Grupa I

2) 13 lutego 2021 r. - Grupa II

 

Sesja czwarta

1) 23 - 24 kwietnia 2021 r. – Grupa II

2) 24 kwietnia 2021 r. - Grupa I

 

Sesja piąta

1) 7 - 8 maja 2021 r. – Grupa I

2) 8 maja 2021 r. - Grupa II

 

Sesja szósta

1) 21 - 22 maja 2021 r. – Grupa II

2) 22 maja 2021 r.  - Grupa I


 

Przykładowy program spotkania:
 

Piątek

Zjazd i zakwaterowanie (grupa wyznaczona na dany zjazd dwudniowy)

Godz. 19.00 - Nieszpory (kaplica w domu rekolekcyjnym)

                    - Konferencja ascetyczna 

Godz. 19.45 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja (możliwość spowiedzi)

Godz. 20.25 – Zakończenie Adoracji

Godz. 20.30 – Spotkanie z Ks. Biskupem

 

Sobota

Godz.  7.00 – Pobudka

Godz.  7.30 – Medytacja

Godz.  8.00 – Śniadanie

Godz.  8.30 – Jutrznia

                    - Konferencja

Godz.  9.30 – Spotkanie przy kawie

Godz. 10.00 – Formacja intelektualna (wg własnego programu)

Godz. 13.00 – Obiad

 

 

Lista uczestników Formacji Stałej z podziałem na grupy 2018-2019

GRUPA I

GRUPA II

ks. Bąk Łukasz

Ks. Bielecki Paweł

ks. Bieńczyk Michał

ks. Bilski Paweł

ks. Burdach Michał

ks. Celej Michał

ks. Dziwulski Mariusz

ks. Gnyszka Marcin

ks. Gnyszka Sławomir

Ks. Gomółka Mateusz

ks. Iwaniec Łukasz

ks. Komoszyński Marcin

Ks. Konieczny Dariusz

ks. Kowalik Mateusz

ks. Michaluk Łukasz

ks. Osipacz Radosław

ks. Pajdosz Paweł

ks. Pniewski Michał

ks. Przezdziak Rafał

ks. Przygrodzki Jakub

ks. Skorupski Szczepan

ks. Sobczuk Krzysztof

ks. Stefaniak Artur

ks. Sudewicz Mateusz

ks. Suwała Grzegorz

ks. Śledź Arkadiusz

ks. Świderski Przemysław

Ks. Walczuk Grzegorz

ks. Wardak Łukasz

ks. Wójcik Dariusz

ks. Bielak Grzegorz

ks. Bylinka Arkadiusz

ks. Frączek Kamil

ks. Gnyszka Sławomir

ks. Gosk Michał

ks. Jędrych Robert

ks. Juśkiewicz Ireneusz

ks. Kałaska Łukasz

ks. Kondej Marek

ks. Koryciński Damian

ks. Kozak Jakub

ks. Krasucki Łukasz

ks. Łyczewski Piotr

ks. Nejranowski Mariusz

ks. Osiński Piotr

ks. Pilsak Grzegorz

ks. Piotrowski Radosław

ks. Potapczuk Adam

ks. Rodzoś Łukasz

ks. Rompa Mariusz

ks. Stańczuk Kamil

ks. Strzeżysz Marek

ks. Tomaszewski Paweł

ks. Wesołowski Marcin

ks. Węgrzynek Krzysztof

ks. Woch Dariusz

ks. Zadrożniak Karol

ks. Zasuwik Piotr

ks. Zawadzki Krzysztof

ks. Żukowski Paweł