`

Rekolekcje kapłańskie: 20 - 23 sierpnia 2017 r.

Formatio permanens

Spotkania w ramach Formacji Stałej Kapłanów w 2017-2018 roku

(2017-08-17 19:50:16)

 

 

Spotkania w ramach Formacji Stałej Kapłanów Diecezji Siedleckiej

w roku formacyjnym 2017/2018

w Diecezjalnym Domu Formacji Kapłańskiej w Nowym Opolu

 

Sesja pierwsza

1) 29 -30 września 2017 r. – Grupa I

2) 30 września 2017 r. - Grupa II 

 

Sesja druga

1) 13 – 14 października 2017 r. – Grupa II

2) 14 października 2017 r. - Grupa I

 

Sesja trzecia

1) 17 – 18 listopada 2017 r. – Grupa I

2) 18 listopada 2017 r. - Grupa II

 

Sesja czwarta

1) 13 – 14 kwietnia 2018 r. – Grupa II

2) 14 kwietnia 2018 r. - Grupa I

 

Sesja piąta

1) 27 – 28 kwietnia 2018 r. – Grupa I

2) 28 kwietnia 2018 r. - Grupa II

 

Sesja szósta

1) 11 – 12 maja 2018 r. – Grupa II

2) 12 maja 2018 r.  - Grupa I


 

Przykładowy program spotkania:
 

Piątek

Zjazd i zakwaterowanie (grupa wyznaczona na dany zjazd dwudniowy)

Godz. 19.00 - Nieszpory (kaplica w domu rekolekcyjnym)

                    - Konferencja ascetyczna 

Godz. 19.45 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja (możliwość spowiedzi)

Godz. 20.45 – Zakończenie Adoracji

Godz. 20.50 – Spotkanie z Ks. Biskupem

 

Sobota

Godz.  7.00 – Pobudka

Godz.  7.30 – Medytacja

Godz.  8.00 – Śniadanie

Godz.  8.30 – Jutrznia

                    - Konferencja

Godz.  9.30 – Spotkanie przy kawie

Godz. 10.00 – Formacja intelektualna (wg własnego programu)

Godz. 13.00 – Obiad


Lista uczestników Formacji Stałej z podziałem na grupy

 

GRUPA I

GRUPA II

ks.  Grzegorz  Bielak

ks.  Paweł Bielecki

ks.  Łukasz Borowski

ks.  Michał Buczyński

ks.  Michał Burdach

ks.  Michał Celej

ks.  Dariusz Czajka

ks.  Michał Gosk

ks.  Sławomir Gnyszka

ks.  Marcin Komoszyński

ks.  Dariusz Konieczny

ks.  Jarosław Kopeć

ks.  Rafał Kornilak

ks.  Mateusz Kowalik

ks.  Maciej  Majek

ks.  Łukasz Michaluk

ks.  Leszek Mućka

ks.  Karol Nasiłowski

ks.  Krzysztof Niestieruk

ks.  Krzysztof Nowachowicz

ks.  Tomasz Oponowicz

ks.  Paweł Padysz

ks.  Przemysław Radomyski

ks.  Dariusz Radywaniuk

ks.  Jacek Sawczuk

ks.  Łukasz Skolimowski

ks.  Wojciech Sobieszek

ks.  Kamil Stańczuk

ks.  Łukasz Szczeblewski

ks.  Przemysław Świderski

ks.  Grzegorz Walczuk

ks.  Dariusz Woch

ks.  Daniel Wojciechowski

ks.  Paweł Wojdat

ks.  Dariusz Wójcik

ks.  Karol Zadrożniak

ks.  Artur Zbański

ks.  Paweł Żukowski

ks.  Paweł  Bilski

ks.  Arkadiusz Bylinka

ks.  Marcin Chruściel

ks.  Mariusz Dziwulski

ks.  Kamil Frączek

ks.  Marcin Gnyszka

ks.  Piotr Hawryluk

ks.  Łukasz Iwaniec

ks.  Robert Jędrych

ks.  Ireneusz Juśkiewicz

ks.  Łukasz Kałaska

ks.  Jakub Kozak

ks.  Piotr Łyczewski

ks.  Grzegorz Marczuk

ks.  Piotr  Mazurek

ks.  Sebastian Mućka

ks.  Mariusz Nejranowski

ks.  Piotr Osiński

ks.  Radosław Osipacz

ks.  Paweł Pajdosz

ks.  Radosław Pietruczuk

ks.  Grzegorz Pilsak

ks.  Radosław Piotrowski

ks.  Adam Potapczuk

ks.  Mariusz Rompa

ks.  Szczepan Skorupski

ks.  Krzysztof Sobczuk

ks.  Artur Stefaniak

ks.  Marek Strzeżysz

ks.  Mateusz Sudewicz

ks.  Grzegorz Suwała

ks.  Arkadiusz Śledź

ks.  Paweł Tomaszewski

ks.  Łukasz Wardak

ks.  Krzysztof Węgrzynek

ks.  Piotr Witkowicz

ks.  Jakub Wyrozębski

ks.  Piotr Zasuwik

ks.  Krzysztof Zawadzki